Pokeasy OTS!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serwer OTS Pokemon ''pokeasy''
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 DLUGO JESCZE?

Go down 
+6
Jankesm
Poke Trainerr
.Varev
Bak_Tu_Fak
Aspiratio
Julek
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 7:25 pm

Morda, pierw naucz się pisać Smile Widać, że cierpisz na chorobę "shifta", ale mogę Ci pomóc w wyleczeniu jej Smile Jestem z gimnazjum, mam 15lat i masz coś do tego? To, że komuś zależy, żeby pograć na tym serwerze to normalka. Nikt Ci nie dał prawa wyzywania kogoś, więc ogar gościu. Naucz się pisać i przestań być wulgarny w kierunku do innych.
Powrót do góry Go down
Morda
Użytkownik



Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2013
Age : 27

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 7:26 pm

Widzę że mnie nie zrozumiałeś
Powrót do góry Go down
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 7:32 pm

Widzę, że już się wyleczyłeś. Wiem rozumiem, ludzie "płaczą" bo serwer off, ale to nie daje Ci prawa do wyzywania ich Smile
Powrót do góry Go down
Morda
Użytkownik



Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2013
Age : 27

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 7:37 pm

W internecie mam prawa do wszystkiego oraz mam prawo do wyrażania własnych poglądów
Powrót do góry Go down
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 7:56 pm

Wyzywanie kogoś to pogląd? hahahah. Właśnie pokazałeś, że jesteś typem ludzi "Kozak w necie, cipa w świecie" Smile
Powrót do góry Go down
Morda
Użytkownik



Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2013
Age : 27

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 8:00 pm

i zaś się nie zrozumieliśmy nie nazwał bym tego poglądem a słowem kur... nie miałem na celu obrażenia kogoś tylko wyrażenia mojej złości na danej Liczbie osób wyzywających administracje oraz serwer
Powrót do góry Go down
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 8:06 pm

To nie baw się w ich ochronę bo w takim razie liżesz dupę...
"Dzieci Neo" - To nie jest obraza...
Powrót do góry Go down
Morda
Użytkownik



Liczba postów : 5
Join date : 03/08/2013
Age : 27

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 8:08 pm

ty chyba nie wiesz na czym polega tak zwane "Lizanie Dupy"
Powrót do góry Go down
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 8:29 pm

Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 03, 2013 10:53 pm

Julek już człowieku cię nosi,lub skończyłeś ? TO WYPIERDALAJ NA PODWÓRKO DO PIASKOWNICY !


Podaj Adres Zamieszkania i Miejscowość wpadnę Cię tam prze ruchać jak tak mocno chcesz . Poczujesz mego Kutasa w dupie albo w Gardle . Lubię takich jak Ty Kotq. <3 Mam nadzieje ,że jesteś młoda dupa ,bo Starych nie lubię w dupę bo za pewne są już zużyte .; /
Powrót do góry Go down
.Varev
Użytkownik



Liczba postów : 13
Join date : 01/08/2013
Age : 26
Skąd : Bełchatów

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 04, 2013 5:48 pm

Widzę, że Bak'u lubisz Anal XD Very Happy
Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeNie Sie 04, 2013 5:49 pm

Oj lubię . <3 Tak w Kakałko .. <33
Powrót do góry Go down
6395801
Użytkownik



Liczba postów : 10
Join date : 31/07/2013

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 8:48 am

Baku To przyjebany dzieciak który dostaje orgazmu nawet przy pokemonach niestety ;/ Jeb się baku;/ Nikt cię tu nie lubi jesteś zjebany. Starzy cię nie kochają jak kochają to tylko nockami;/ No to Tyle faktów o tobie przyjebie Więc sam ehh "Wypierdalaj"

Powrót do góry Go down
Julek
Użytkownik



Liczba postów : 22
Join date : 01/08/2013

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 12:19 pm

no taki zjeb ze tlyko potrafi dac link do "Wypierdalaj" widac ze zenada Wink
Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimePią Sie 09, 2013 9:05 pm

Widać Mordki ,że jesteście Gimbusami .. :)WYPIERDALAĆ NA DWÓR DO PIASKOWNICY ,i To Ty masz Starych Śmieciu ,a nie ja . Ja mam Rodziców (Mamę,Tate) ,a jeśli Ty nie masz szacunku ,to jeszcze raz Ci napiszę SZMATO Wypierdalaj . Wyjebane mam czy ktoś mnie lubi czy nie dobrze,że Ciebie Wielbią kurwa mać , twoje teksty typu Starzy cię nie kochają jak kochają to tylko nockami(chyba Nocami*) ,to widać ,że ciebie tak kochają ,i na dal Ci mówię , proszę twój Adres Zamieszkania i jakie Miasto ,to Ci wpadnę i cię w dupę przeładuje ,bo coś twój "Stary" dobrze Cię nie ładuje ..; / A ja cię mogę Murzyńskim Kutasem w tą mordę przeładować .


WYPIERDALAJ
Powrót do góry Go down
Pioner
Gość




DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Dlugo jeszcze?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 10, 2013 10:23 am

Serwer byl online ostatnio 8 sierpnia dobre 30 minut juz myslalem ze sobie pogram wiecej a tu znow offline niestety ;/
Powrót do góry Go down
devill5
Użytkownik



Liczba postów : 2
Join date : 10/08/2013

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 10, 2013 10:27 am

Chce zagrac na tym servie bo sa hoenn poki i nie moge sie doczekac kiedy online
Powrót do góry Go down
devill5
Użytkownik



Liczba postów : 2
Join date : 10/08/2013

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 10, 2013 10:27 am

niewazne czy dlugo tylko zeby byl kiedy online Very Happy
Powrót do góry Go down
Julek
Użytkownik



Liczba postów : 22
Join date : 01/08/2013

DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitimeSob Sie 17, 2013 6:43 pm

ten serv nie bedzie właczony huahuahuahua więc się ludzie nienapalajcie :d bo ci idioci nie włacza huahauahuahahuahau ŻAL MI WAS
Powrót do góry Go down
Sponsored content





DLUGO JESCZE? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: DLUGO JESCZE?   DLUGO JESCZE? - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
DLUGO JESCZE?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokeasy OTS! :: Serwer :: Nowości-
Skocz do: