Pokeasy OTS!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Serwer OTS Pokemon ''pokeasy''
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bak na Tuta ;)

Go down 
+5
Erpeka
Hones
Gobialke
Filipek
Bak_Tu_Fak
9 posters
AutorWiadomość
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 5:02 pm

Witam . : ))

Chciałbym zostać Tutorem ponieważ :
- Kiedykolwiek kiedy mogę pomóc to próbuję pomóc graczowi .
- Byłem kiedyś S.Tutkiem ,i awansowałem na Tutka na innym serwerze,ale już tam nie gram .Jeżeli będzie Ci potrzebny jaki serwer napiszę na PW .
- Gram od nie dawna,ale szybko od robię ten czas ,bo jestem typowym No-Lifem ,i zawszę wejdę na serwer gdy będzie potrzebna pomoc.
- Mało się udzielam także na Forum,uzupełnię to.
- Mam dobrą wiedzę o pokemonach bo gram dużo na PxG ,i PA .
- Zapraszam Ludzi z innych serwerów na ten serwer .
- Jestem Kulturalną Osobą , próbuje nie ubliżać graczom ,ciężko mnie wyprowadzić z dystansu .

Parę słów o sobie: Lubię piłkę nożną i klub któremu kibicuję od 20' - FC Barcelona, Dobrą muzykę z mocnym bassem.Grać w gry na PC, obejrzeć dobry film, etc.

Proszę o pozytywnie rozpatrzenie mojego "Podania" Very Happy
Powrót do góry Go down
Filipek
Użytkownik



Liczba postów : 2
Join date : 25/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:19 pm

Jestem na TAK , ponieważ Gram z Bakiem na tym serwerze ,jak na innych i wiem ,że by ogarniał bycie Tutkiem oraz on mnie zaprosił na ten serwer,i pomógł mi ,żebym bym lepszym Mistrzem Pokemon .
Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:26 pm

Dziękuje Filipie ,że mnie poparłeś ; )
Powrót do góry Go down
Gobialke
Użytkownik
Gobialke


Liczba postów : 36
Join date : 21/07/2013
Age : 31
Skąd : Tarnów

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:35 pm

jestem na NIE poniewaz, dopiero dzis Cie pierwszy raz widzialem Smile.
Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:36 pm

Widzisz , gdybyś grał to byś widział , ja Ciebie także dziś tylko widziałem ; )
Powrót do góry Go down
Gobialke
Użytkownik
Gobialke


Liczba postów : 36
Join date : 21/07/2013
Age : 31
Skąd : Tarnów

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:40 pm

nie widze bo jestem slepy Wink, moze jakbys gral od dluzszego czasu to widziałbym Cie wiecej razy Smile
Powrót do góry Go down
Hones
Użytkownik



Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:41 pm

Bak Ciebie widze moze drugi dzionek a z Gobim Pisze/rozmawiam/pomagam itp co dziennie od przynajmniej tygodnia Wink
Powrót do góry Go down
Erpeka
Użytkownik



Liczba postów : 2
Join date : 25/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 6:46 pm

Widze cie na serwie raz na dzien, grasz moze ze 2h, nie pomagasz graczom, non stop wyzywasz graczy ...
JESTEM NA NIE
Powrót do góry Go down
adamek1910
Użytkownik



Liczba postów : 2
Join date : 16/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 8:33 pm

Jestem na TAK , ponieważ Gram z Bakiem na tym serwerze ,jak na innych i wiem ,że by ogarniał bycie Tutkiem
Powrót do góry Go down
Bak_Tu_Fak
Użytkownik



Liczba postów : 58
Join date : 25/07/2013
Skąd : Gorzów Wielkopolski

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 8:37 pm

Jeżeli umiecie czytać ze zrozumieniem (Gobialke,Erpeka,Hones) to powinniście zauważyć ,że jestem napisane
Bak_Tu_Fak napisał:
Witam . : ))
- Gram od nie dawna,ale szybko od robię ten czas ,bo jestem typowym No-Lifem ,i zawszę wejdę na serwer gdy będzie potrzebna pomoc.
, jeżeli nie umiecie czytań ze zrozumieniem ,to prosił bym ,żebyście się cofneli do podstawówki ,i po prosili Panią ,żeby was nauczyła ,co to jest czytanie ze zrozumieniem . Smile
Powrót do góry Go down
Gobialke
Użytkownik
Gobialke


Liczba postów : 36
Join date : 21/07/2013
Age : 31
Skąd : Tarnów

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 8:59 pm

nie chcialo mi sie czytac dokladnie, bo jak juz wspomnialem Widze Cie pierwszy raz Smile
Powrót do góry Go down
Quku
Użytkownik



Liczba postów : 10
Join date : 25/07/2013
Age : 32
Skąd : Bruksela

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimeCzw Lip 25, 2013 11:10 pm

jestem na tak poniewaz pomogl mi kiedy zaczolem gre dzisiaj i mysle ze sie nada na to stanowisko
Powrót do góry Go down
arterix
Użytkownik



Liczba postów : 1
Join date : 25/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 11:42 am

bak pomaga mniejszym lvl i nowym graczom uwarzam ze on za sluguje na tutora i nawet nie tylko bak powinen byc tutem albo gm
Powrót do góry Go down
AlexisTrenerka
Użytkownik
AlexisTrenerka


Liczba postów : 5
Join date : 12/07/2013

Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitimePią Lip 26, 2013 3:11 pm

Jestem na nie :-)
Tak jak up widziałam ciebie może raz
A to że napisałeś że jesteś no lifem świadczy o tym że nie masz życia w realu .
Wydaję mi się że jesteś 10 letnim dzieckiem które podnieciło się że wybierają tutora i zgłosiło się.

Ps drag jak wbijesz na chamachi to pisz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bak na Tuta ;) Empty
PisanieTemat: Re: Bak na Tuta ;)   Bak na Tuta ;) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bak na Tuta ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gobialke na Tuta.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokeasy OTS! :: Serwer :: Pomysły & Pytania-
Skocz do: